Дата: від до Скинути

Інформує Хорошівське відділення  управління виконавчої дирекції Фонду соціального  страхування України у Житомирській області

Інформує Хорошівське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Житомирській області

За 11 місяців 2020 року від підприємств, установ, організацій, незалежно від форми власності та господарювання, що перебувають на обліку в Хорошівському відділенні УВД ФССУ у Житомирській області, надійшло та зареєстровано 17 повідомлень про нещасні випадки, гострі професійні захворювання на виробництві, а саме:

09:06 15.12.2020

ЗАПАЛЬНІ СВЯТА: ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПРО ВИКОРИСТАННЯ ПІРОТЕХНІКИ

Феєрверки зачаровують, дають відчуття свята. І водночас несуть велику небезпеку. Травми людей та тварин, що можуть призвести до загибелі, пожежі – такою може бути ціна «запального» свята. Аби свята пройшли безпечно і щасливо, слід дізнатись про наступне.

14:51 10.12.2020

Отримали новий шкільний автобус

Сьогодні, 08.12.2020 року, в рамках державної програми «Шкільний автобус», 16 територіальних громад та районів Житомирської області отримали шкільні автобуси марки «Еталон».

14:26 08.12.2020

ВІТАЄМО!

День місцевого самоврядування – професійне свято тих, хто працює в органах місцевої влади, депутатів, членів виконавчого комітету та всієї громади, яка намагається всебічно допомагати й сприяти у вирішенні проблемних питань громади.

08:00 07.12.2020