Операція "НОВОРІЧНА ЯЛИНКА"

Незабаром новорічні свята одне за одним завітають у кожну оселю, офіси, крамнички. Та яке свято без новорічної красуні – ялинки!

09:45 03.12.2020

Міжнародний день людей з інвалідністю

Щороку 3 грудня відзначається Міжнародний день людей з інвалідністю, що є нагадуванням виявляти турботу і милосердя до людей з особливими потребами.

08:06 03.12.2020

Що таке соціальні послуги та які вони бувають

З початку пандемії COVID-19 потреба у соціальних послугах зростає. Збільшується кількість сімей, які потребують професійної підтримки через поглиблення бідності, загострення труднощів, зростання випадків домашнього насильства. Важливо знати про соціальні послуги та можливості їх отримати.

11:23 02.12.2020

ЗБЕРЕЖИ ПАМ’ЯТЬ. ЗБЕРЕЖИ ПРАВДУ!

День пам’яті жертв Голодомору відзначається щорічно в четверту суботу листопада. Цього року  дата припала на 28 число. Саме цього дня Україна вшановує пам’ять жертв Голодоморів – мільйонів вбитих українців, знищених тоталітарним комуністичним режимом. Голодомор 1932–1933 років — акт геноциду українського народу, здійснений Російською імперією, яка на той час називалася СРСР.

12:53 27.11.2020

Напади тварин: як діяти і куди звертатися?

Випадки нападів тварин, а особливо собак (як чиїхось, так і безпритульних), на людей, у тому числі дітей, завжди привертають до себе особливу увагу громадськості. Тому з’ясуємо: як діяти, якщо сталася така неприємність, і хто нестиме відповідальність за дії тварин?

08:35 26.11.2020

ЗАПРОШУЄМО до участі у фестивалі «Мама, тато, я – спортивна сім’я» в форматі онлайн!

Житомирським обласним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» за підтримки Департаменту культури, молоді та спорту, проводиться фестиваль «Мама, тато, я – спортивна сім’я» в онлайн форматі.

11:04 25.11.2020

Умови застосування штрафів за відсутність маски

19 листопада Президент України підписав Закон "Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення відносно запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID - 19)".

10:07 23.11.2020

21 листопада - День Гідності та Свободи

День Гідності та Свободи — свято в Україні, що відзначається щороку 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року).

08:57 20.11.2020