Відзнака ветеранів небайдужим та мудрим керівником підприємства

Шановні ветерани Іршанської громади отримали черговий приємний подарунок, що надійшов від директора ТОВ «Межиріченський ГЗК» Голіка Дмитра Петровича, від якого на благодійний рахунок Іршанської селищної ради надійшло 10 тис грн для вшанування наших ветеранів.

10:11 15.05.2020

З нагоди Дня Перемоги над нацизмом - вшанували ветеранів

Іршанською селищною радою проведено заходи по вшануванню Перемоги над нацизмом у Другій Світовій Війні. Враховуючі певні карантинні обмеження, на території Іршанської громади не проводились гучні акції, мітинги, концерти тощо. З метою захисту здоров’я ветеранів, соціальні працівники відвідали їх за місцем проживання та вручили продуктові набори та квіти. 46 ветеранів, учасників бойових дій, учасників тилу, інвалідів - найбільш вразливих жителів громади - отримали увагу та підтримку з боку селищного голови Анатолія Рака.

12:47 12.05.2020

Про послаблення карантинних заходів

Селищним головою Анатолієм Раком від сьогодні 8 травня видано розпорядження № 69 "Про послаблення заходів щодо недопущення поширення коронавірусу на території Іршанської ОТГ", яким, зокрема, розширено перелік дозволених на період карантину видів діяльності з 11 травня 2020 року.

14:41 08.05.2020

Подякуй ветерану! Всеукраїнська акція від УКРПОШТИ

Подякуй ветерану Вже 75 років поспіль мільйони людей виходять на вулиці, щоб подякувати ветеранам Другої світової війни за справжню мужність та незламність духу, а також вшанувати тих, хто віддав своє життя, щоб ми жили у вільному і світлому сьогодні. Пам’ять про їхній подвиг житиме у наших серцях вічно, але, на жаль, не самі герої.

15:44 07.05.2020

ДАЙДЖЕСТ подій за тиждень

За останній тиждень квітня в смт Іршанськ виконані роботи з реконструкції вуличного освітлення прибудинкових територій та встановлено світлодіодні світильники:

15:37 06.05.2020

Роз’яснення терміну “громадське місце” в частині дотримання маскового режиму згідно з Постановою КМУ від 11.03.2020 №211

Постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про  запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (далі – Постанова №211) встановлено карантинний захід в частині заборони перебування в громадських місцях без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіратора або захисної маски, у тому числі виготовлених самостійно.

10:11 30.04.2020